do kasy suma: 0,00 zł
Pokaż ceny
Netto Brutto
Aktualności i porady
Jaki nożyk wybrać, aby usprawnić pracę magazynu?

Najczęściej wykorzystywanymi nożykami przez wiele firm ale także osób prywatnych są tzw. "tapeciaki", czyli nożyki regulowane z łamanym ostrzem. Na rynku jednak można znaleźć wiele innych, niekiedy lepszych rozwiązań, które mogą usprawnić pracę i uczynić ją o wiele bezpieczniejszą. Poznaj te możliwości.

Zalety doskonałego opakowania wysyłkowego

Inwestowanie w opakowania przynosi wiele korzyści. Dobrze przemyślana i dopasowana zarówno do produktu jak i grupy odbiorców strategia pakowania może być fundamentem wizerunku wielu firm e-commerce. Zobacz jak można to osiągnąć.

Top 5 wypełniaczy do paczek

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost grupy konsumentów decydujących się na internetową formę zakupów w każdym segmencie. Korzystanie z ofert sklepów online to oszczędność czasu, wygoda, atrakcyjne ceny oraz kontrola wydatków. Aby móc cieszyć się wysoką jakością zamówionych artykułów, nie tylko należy wybrać właściwe opakowanie wysyłkowe, lecz także specjalny produkt wypełniający paczkę, który zwiększy bezpieczeństwo przesyłki. Na jakie wypełniacze warto się zdecydować?

Blog chmura tagów

Jak złożyć pudełko fasonowe?

Jak złożyć pudełko fasonowe?

Składanie pudełka fasonowego – jak się przygotować?

Składanie kartonów to z pozoru prosta czynność. Jeśli jednak stoisz przed koniecznością przygotowania większej ilości pudełek, to na pewno zobaczysz, jak dużo czasu potrafi ona zajmować. Jest kilka działań, których możesz podjąć się na wstępie, aby składanie kartonów przebiegało sprawnie i bezpiecznie.

Przede wszystkim, należy zadbać o odpowiednią ilość wolnej przestrzeni – zarówno tej na blacie, na którym składasz karton, jak i wokół niego. Najlepiej, jeśli po jednej stronie blatu umieścisz gotowe do złożenia, wycięte kartony, a po drugiej stronie będziesz odkładał gotowe kartony po złożeniu. Pudełka fasonowe powinno składać się w rękawiczkach – boki tektury po wycięciu są często ostre więc łatwo się o nie skaleczyć.

Jak złożyć karton?

Kiedy już przygotowałeś stanowisko pracy, umieść na blacie niezłożony karton. Jeśli właśnie to zrobiłeś – to przed Twoimi oczami wycięta tektura z różnymi zakończeniami i wgięciami. Wgięcia to tak zwane bigi – Twoja mapa, z pomocą której z łatwością złożysz karton fasonowy. Bigowanie to jeden z procesów poligraficznych, polegający na zaginaniu materiału i między innymi, mający za zadanie ułatwienie składania.

Bigi na leżącym przed Tobą kartonie, odznaczają poszczególne jego fragmenty takie jak ścianki czy skrzydełka. Skrzydełka pełnią rolę przekładek utrzymujących ścianki i zazwyczaj mają one trapezoidalny lub zaokrąglony z jednej strony kształt. Ściankami będą powierzchnie tektury o kwadratowym bądź prostokątnym kształcie. Pozaginaj teraz wszystkie skrzydełka, a następnie bigi przy bocznych ścianach. Twoje pudełko fasonowe powinno już nabrać odpowiedniego kształtu – ostatnim etapem jest zamknięcie kartonu poprzez odgięcie bigu pokrywy pudełka i zamknięcie go, przy jednoczesnym wsunięciu skrzydełek, które zespajają całą konstrukcję.

Heykapak.pl – opakowania pocztowe i kartony fasonowe

O kartonach wiemy wszystko – Heykapak.pl to szeroki wybór opakowań kartonowych oraz kopertowych, a także akcesoriów takich jak nóż do kartonu, czy taśma do wysyłek. Oferowane przez nas opakowania odznaczają się wysoką jakością – gruba tektura o falistej strukturze gwarantuje odpowiednią amortyzację i ogranicza ryzyko uszkodzenia zawartości kartonu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – w naszym opakowaniu Twoja przesyłka bezpiecznie dotrze do celu.

skontaktuj się z nami:

Telefon: 791 181 551

biuro@heykapak.pl

  • HeykaPak Sp. z o.o.
  • Hurtownia opakowań dla e-commerce, pudełka, kartony, koperty bąbelkowe

  • NIP: 7822881786
  • Tel.: 791 181 551
  • E-mail: biuro@heykapak.pl
 • Adres: ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań
więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium