do kasy suma: 0,00 zł
Pokaż ceny
Netto Brutto
Aktualności i porady
Jaki nożyk wybrać, aby usprawnić pracę magazynu?

Najczęściej wykorzystywanymi nożykami przez wiele firm ale także osób prywatnych są tzw. "tapeciaki", czyli nożyki regulowane z łamanym ostrzem. Na rynku jednak można znaleźć wiele innych, niekiedy lepszych rozwiązań, które mogą usprawnić pracę i uczynić ją o wiele bezpieczniejszą. Poznaj te możliwości.

Zalety doskonałego opakowania wysyłkowego

Inwestowanie w opakowania przynosi wiele korzyści. Dobrze przemyślana i dopasowana zarówno do produktu jak i grupy odbiorców strategia pakowania może być fundamentem wizerunku wielu firm e-commerce. Zobacz jak można to osiągnąć.

Top 5 wypełniaczy do paczek

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost grupy konsumentów decydujących się na internetową formę zakupów w każdym segmencie. Korzystanie z ofert sklepów online to oszczędność czasu, wygoda, atrakcyjne ceny oraz kontrola wydatków. Aby móc cieszyć się wysoką jakością zamówionych artykułów, nie tylko należy wybrać właściwe opakowanie wysyłkowe, lecz także specjalny produkt wypełniający paczkę, który zwiększy bezpieczeństwo przesyłki. Na jakie wypełniacze warto się zdecydować?

Blog chmura tagów

Folia bąbelkowa - najpopularniejszy wypełniacz do przesyłek

Folia bąbelkowa - najpopularniejszy wypełniacz

Folia bąbelkowa - najpopularniejszy wypełniacz

Folia bąbelkowa to znany od lat wypełniacz i sposób na zabezpieczanie przesyłek. Dzięki swojej elastyczności wytrzymałości i właściwościom ochronnym jest nr 1 w wypełniaczach. 

 Jak produkowana jest folia bąbelkowa? 

Jedną z najważniejszych zalet folii bąbelkowej jest jej produkowanie z folii polietylenowej, która jest pozbawiona substancji mogących negatywnie wpływać na zdrowie i nie wydziela ona niebezpiecznych substancji w żadnych warunkach. Kolejną z zalet foli polietylenowej jest możliwość poddania jej w 100% recyklingowi. Aby wytworzyć folię polietylenową, miesza się wiele rodzajów żywicy, którą poddaje się wysokiej temperaturze, dzięki czemu powstaje cienka warstwa foli. W kolejnych etapach produkcji łączy się dwie warstwy folii, wcześniej wdmuchując powietrze. Ostatnim etapem jest połączenie warstw folii i uszczelnienie bąbelków, które później możemy ściskać i nimi strzelać. 

 Folia bąbelkowa jako wypełniacz paczek.

Wypełniacze do paczek są niemal niezbędnym elementem wysyłki. Aby rzeczy pakowane w kartony uszkodziły się, stosuje się wiele rodzajów wypełniaczy. Folia bąbelkowa dzięki swoim właściwością świetnie sprawdza się jako wypełniacz. W przypadku doboru wypełniaczy warto zastanowić się nad wyborem folii bąbelkowej, aby uniknąć reklamacji, czy też zwrotów. Nawet szklany wazon, butelki czy szklanki dobrze spakowane w folię bąbelkową będą bezpieczne w przesyłce dzięki bąbelkom powietrza, które potrafią zamortyzować wiele wstrząsów, a nawet upadków. 

 Folia pęcherzykowa na HeykaPak

Wprowadzając folię bąbelkową do naszej oferty, zależało nam na dostarczeniu jak najlepszego produktu. Postawiliśmy na wytrzymałość i możliwość wielokrotnego wykorzystania naszej folii. Efektem ubocznym, który okazał się dużym plusem, jest jeszcze lepsze zabezpieczenie pakowanych produktów. Mocniejsza folia względem innej konkurencji na rynku pozwoliło nawinąć mocniej na tekturową tubę, co zmniejsza rozmiar całej rolki.
Najbardziej dumni jesteśmy z wprowadzenia do naszej oferty rolki o szerokości 50 cm i 50 metrach bieżących. Dzięki wcześniej wspomnianej wytrzymałości i mocnemu nawinięciu na tekturową tubę zajmuje ona na tyle mało miejsca, że możliwe jest wysłanie jej do paczkomatu. 
Folie pęcherzykowe z naszej oferty znajdziecie na naszym sklepie.

Ekologia a folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa wykonywana jest z polietylenu, który wytwarzany jest z mieszanki żywicy. Mieszanka, żywicy, która używana jest przy produkcji folii, pozwala poddać folię pęcherzykową w 100% recyklingowi. Jeżeli szukasz bardziej ekologicznych wypełniaczy, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wypełniaczy wiórków papierowych.
 

skontaktuj się z nami:

Telefon: 791 181 551

biuro@heykapak.pl

  • HeykaPak Sp. z o.o.
  • Hurtownia opakowań dla e-commerce, pudełka, kartony, koperty bąbelkowe

  • NIP: 7822881786
  • Tel.: 791 181 551
  • E-mail: biuro@heykapak.pl
 • Adres: ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań
więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium