Karton z dnem automatycznym 310x220x135-225 mm - VP 50
18955 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy z dnem automatycznym i regulowaną wysokością 310x220x135-225 mm VP 50
Kartony VP50 dzięki wstępnie złożonemu dnu są gotowe do użycia natychmiast po otwarciu paczki. Ze względu na samoczynnie składające się dno kartony te zostały nazwane kartonami automatycznymi lub kartonami z automatycznym dnem. Posiadają także perforacje umożliwiające regulację wysokości kartonu poprzez ułatwienie zgięcia go w wymaganym miejscu. Samoprzylepne wieczko pozwala jeszcze szybciej i sprawniej spakować paczkę bez używania zbędnej taśmy klejącej, dzięki czemu zachowany zostanie najwyższy możliwy poziom estetyki i minimalizmu.
Właściwości:
- Automatyczne dno, które samo się rozkłada wraz z kartonem
- Dwa paski z klejem - przyspieszają i ułatwiają pakowanie oraz pozwalają na ponowne użycie opakowania np. do zwrotu
- Wygodna zrywka, która ułatwia otwieranie przesyłki
- Regulacja wysokości za pomocą oznaczeń na tekturze - możliwość dopasowania wysokości opakowania do zawartości
- Format kartonu pozwala na bezpieczne pakowanie przedmiotów o wymiarach do 304x216x220 mm
- Niewielkie wymiary umożliwiają wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt B), One Box (gabaryt M) oraz Orlen Paczka (gabaryt M)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwiają identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w formie płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
Specyfikacja techniczna:
- Wymiary wewnętrzne: 304x216x130-220 mm
- Wymiary zewnętrzne: 310x220x135-225 mm
- Masa: ok. 150 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala E
- Standard FEFCO: 0703
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0703 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 15,3l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 20 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 100 |
| Ilość na palecie | 1520 |
| Opakowanie | 20 |
| Minimalna liczba sztuk | 20 |
| Długość | 310 |
| Szerokość | 220 |
| Wysokość | 225 |
| Masa 1 sztuki | 150g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Taśma spinająca PP do bandowania 12 mm x 0,55 mm 2500 m premium MOSCA
