Karton klapowy 250x200x140 mm - KK 26
7741 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 250x200x140 mm - KK 26
Pudełko pasujące do wielu zastosowań. Opakowanie klapowe KK 26 pomieści np. drobną elektronikę, części zamienne, motoryzacyjne, zabawki, artykuły dekoracyjne czy drobne AGD. Prosta konstrukcja wg FEFCO 0201 z odpowiednio dobraną falą B ok. 350 g/m2 zapewnia niezawodną obsługę i bezpieczeństwo dla pakowanych w niego produktów. KK 26 uchroni przed upadkami, wilgocią i zmianą temperatur czy obciążeniami innych kartonów. Tak w magazynie gdzie pasuje dobrze do palety jak i w sklepie wysyłkowym sprawdzi się dzięki wytrzymałości i małej wadze własnej tylko 108 gram.
Zobacz nasz filmik, w którym pokazujemy, jak działają kartony z regulowaną wysokością i przekonaj się jakie to łatwe i praktyczne rozwiązanie!
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 250x200x140 mm.
- Możliwość łatwej zmiany wysokości do 50mm dzięki oznaczeniom na tekturze.
- Niewielkie wymiary oraz płaski kształt pozwala na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt B), One Box oraz Orlen Box (gabaryt M).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 200 - 299 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 7l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 200 |
| Ilość na palecie | 2100 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 250 |
| Szerokość | 200 |
| Wysokość | 140 |
| Masa 1 sztuki | 108g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
