Karton klapowy 500x300x300 mm 5-warstwowy - KK 108
3976 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 500x300x300mm 5-warstwowy KK108
Karton klapowy pięciowarstwowy KK 108 wyprodukowany z tektury falistej składa się z aż 5 warstw papieru. Wysokie fale i łączna grubość materiału sprawiają, że KK 108 to odpowiednie opakowanie do cięższych zadań. Spakujesz w niego już dosyć ciężkie produkty przekraczające 20 kg. Może być wykorzystywany zarówno do składowania, jak i wysyłki.
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 490x290x285mm.
- Mocna 5-warstwowa tektura z fali EB, która dobrze ochroni niemal każdą zawartość.
- Niewielkie wymiary pozwalają na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt C), One Box oraz Orlen Box (gabaryt L).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | EB |
| Pojemność | 40l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 600 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 30 |
| Ilość na palecie | 460 |
| Opakowanie | 5 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 500 |
| Szerokość | 300 |
| Wysokość | 300 |
| Masa 1 sztuki | 620g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Papierowa taśma klejąca 50 mm x 50 m solvent kauczuk naturalny
