Karton klapowy 650x350x370 mm 5-warstwowy - KK 130
405 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
KARTON KLAPOWY 5-WARSTWOWY 650x350x370 mm - KK 130
Karton KK 130 to jeden z najchętniej wybieranych kartonów. Mocna pięciowarstwowa konstrukcja potrafi wytrzymać naprawdę wiele, dzięki czemu wysyłka produktów wymagających szczególnej ochrony nie stanowi wyzwania dla KK 130. Praktyczne wymiary wewnętrzne kartonu, pozwalają wypełnić go setkami rodzajów produktów. Dzięki dodatkowym zagięciom, które wytłoczone są wewnątrz kartonu, można regulować jego wysokość bez utraty tak ważnej w dzisiejszych czasach estetyki opakowania.
Właściwości:
- konstrukcja FEFCO 201
- stabilna pięciowarstwowa konstrukcja chroniąca przed uszkodzeniami
- nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
Specyfikacja:
- Wymiary zewnętrzne: 660x360x390 mm
- Wymiary wewnętrzne: 650x350x370 mm
- Masa: ok. 0,985 kg
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 5-warstwowa, fala EB
- Gramatura: ok. 640 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | >600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | EB |
| Pojemność | 84 |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 640 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 5 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 20 |
| Ilość na palecie | 200 |
| Opakowanie | 5 |
| Minimalna liczba sztuk | 5 |
| Długość | 650 |
| Szerokość | 350 |
| Wysokość | 370 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
