Karton klapowy 600x400x200 mm - KK 112
760 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 590x391x209 mm - KK 112
Karton KK 112 dzięki swojej płaskiej i długiej formie doskonale nadaje się do pakowania oraz wysyłki artykułów sportowych, elektroniki, elementów dekoracyjnych, a także kozaków czy plecaków.
Karton przyda się również w magazynowaniu - jego wymiary są dostosowane do palety EUR 1200 × 800 mm, umożliwiając ułożenie 4 kartonów na jednej warstwie. Zewnętrzne wymiary pozwalają na idealne dopasowanie do palety bez wystawania poza obrys.
Karton nadaje się do wysłania za pośrednictwem Paczkomatu InPost (gabaryt C), One Box oraz Orlen Paczka (gabaryt L).
Opakowanie zostało wykonane według konstrukcji FEFCO 0201 z trzywarstwowej tektury falistej o fali B o grubości 2,5–3 mm.
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 585x385x200 mm
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt C), One Box oraz Orlen Paczka (gabaryt L)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Zoptymalizowany do palety EUR 1200x800 mm
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 585x385x200 mm
- Wymiary zewnętrzne: 590x391x209 mm
- Konstrukcja: FEFCO 0201
- Materiał: tektura falista 3-warstwowa fali B
- Kolor: brązowy
- Masa: ok. 417g
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | 200 - 299 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 45l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 50 |
| Ilość na palecie | 650 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 585 |
| Szerokość | 385 |
| Wysokość | 200 |
| Masa 1 sztuki | 417g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
