Karton klapowy 600x300x150 mm - KK 106
4125 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 600x300x150 mm - KK 106
Karton składany KK-106 to zawsze dobry wybór, gdy chodzi o pakowanie i wysyłkę towarów o długości do prawie 60 centymetrów, szerokości 30 centymetrów i wysokości bliskiej 15 centymetrów. Wymiary pozwalają wykorzystać objętość gabarytu B Paczkomatów InPost zapewniając maksymalną ilość produktów wysłaną w korzystnej cenie. Pudło klapowe idealne do przesyłki takich artykułów jak kurtki, spodnie, płaszcze, swetry, ale też dekoracje czy monitory LCD i elektronika.
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 595x295x140 mm.
- Niewielkie wymiary pozwalają na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt B), One Box oraz Orlen Box (gabaryt M).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 27l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 75 |
| Ilość na palecie | 650 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 600 |
| Szerokość | 300 |
| Wysokość | 150 |
| Masa 1 sztuki | 260g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
