Karton klapowy 500x370x380 mm Gabaryt C - KK 104
4891 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 505x371x379 mm - KK 104
Karton klapowy KK 104 o wymiarach wewnętrznych 500x370x380 mm i zewnętrznych 505x371x370 mm to opakowanie wykonane z 3-warstwowej tektury falistej typu B. Konstrukcja kartonu zapewnia dobrą ochronę zawartości podczas transportu, magazynowania i przechowywania.
Wymiary kartonu są dobrze dopasowane do popularnych automatów paczkowych - bez problemu można go nadać jako paczkę gabarytu C w InPost, a także jako gabaryt L w One Box i Orlen Paczka, co czyni go bardzo praktycznym rozwiązaniem w wysyłkach e-commerce.
Karton posiada funkcję regulacji wysokości - linie bigowania zaznaczone na wewnętrznych ściankach umożliwiają zmianę wysokości kartonu do 180 mm. Wystarczy użyć noża lub nożyczek, aby dopasować opakowanie do rozmiaru zawartości. To pozwala ograniczyć pustą przestrzeń wewnątrz, lepiej zabezpieczyć produkty i zmniejszyć zużycie materiałów wypełniających. Karton też podlega recyklingowi, składa się w 100% z papieru - jeśli nie zostanie użyty ponownie, można go wyrzucić do niebieskiego pojemnika na papier.
Karton KK 104 nadaje się do pakowania odzieży, obuwia, zabawek, kosmetyków, akcesoriów domowych, małego sprzętu elektronicznego, artykułów biurowych, a także żywności.
Zobacz nasz filmik, w którym pokazujemy, jak działają kartony z regulowaną wysokością i przekonaj się jakie to łatwe i praktyczne rozwiązanie!
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 500x365x370 mm
- Łatwa regulacja wysokości za pomocą oznaczeń na tekturze - możliwość dopasowania wysokości do zawartości - 370/180 mm
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt C), One Box (gabaryt L) oraz Orlen Paczka (gabaryt L)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Do zamknięcia kartonu potrzebna jest taśma klejąca
- Do wielokrotnego użytku
- Nadaje się do recyklingu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 505x371x379 mm
- Wymiary zewnętrzne: 505x371x370 mm
- Masa: 500 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala B
- Gramatura tektury: 350 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 70 |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 40 |
| Ilość na palecie | 350 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 500 |
| Szerokość | 370 |
| Wysokość | 380 |
| Masa 1 sztuki | 500g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
