Karton klapowy 500x300x300 mm - KK 105
4830 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 500x300x300 mm - KK 105
Pudło klapowe KK 105 to karton do zadań specjalnych. Jego stosunkowo duże wymiary wewnętrzne 50x30 cm i wysokości 30 cm pozwolą spakować spore zamówienia dla twoich klientów, różne przedmioty domowe w czasie przeprowadzki czy upakować w nim rzadziej używane rzeczy w piwnicy czy na strychu. Karton KK 105 przyda się jako opakowanie wysyłkowe do przesłania artykułów dekoracyjnych, poduszek, odzieży, wyposażenia ogrodowego, lamp, elektryki czy sprzętu komputerowego. Z racji rozmiarów wykorzystać można go także jako wtórne opakowanie dla różnych zapakowanych już artykułów w sklepie internetowym. Wyprodukowany zgodnie z norma FEFCO 201 z trzywarstwowej tektury falistej.
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 495x295x290 mm.
- Niewielkie wymiary pozwalają na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt C), One Box oraz Orlen Box (gabaryt L).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | 200 - 299 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 45l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 60 |
| Ilość na palecie | 700 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 500 |
| Szerokość | 300 |
| Wysokość | 300 |
| Masa 1 sztuki | 329g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
