Karton klapowy 300x300x300 mm 5-warstwowy - KK 41
2890 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 300x300x300 mm 5-warstwowy - KK 41
Te wytrzymałe kartony klapowe dostosowane są do bezpiecznej wysyłki, transportu oraz magazynowania cięższych i bardziej wymagających produktów. Doskonale sprawdzą się do pakowania metalowych części, narzędzi, chemii, artykułów sypkich i gęstych oraz innych artykułów o dużej wadze lub niestandardowych właściwościach.
Pudła wykonane są z wytrzymałej pięciowarstwowej tektury o fali EB, która wykazuje dużą odporność na zgniatanie, nacisk i uszkodzenia mechaniczne. Kartony KK 41 dobrze sprawdzą się podczas piętrowania na paletach, a także w transporcie na duże odległości, także w trudniejszych warunkach logistycznych. Jednocześnie solidna konstrukcja kartonu skutecznie chroni zawartość od wewnątrz, zabezpieczając produkty przed przemieszczaniem się, wstrząsami i uszkodzeniami.
Kartony dostarczane są w formie płaskiej, co pozwala znacząco ograniczyć przestrzeń do ich magazynowania.
Ponadto, pudełko posiada funkcję regulacji wysokości. Specjalne linie bigowania umieszczone na wewnętrznych ściankach umożliwiają precyzyjne zmniejszenie wysokości kartonu do 200 i 100 mm. Wystarczy użyć noża lub nożyczek, aby dopasować opakowanie do rozmiaru zawartości.
Zobacz nasz filmik, w którym pokazujemy, jak działają kartony z regulowaną wysokością i przekonaj się jakie to łatwe i praktyczne rozwiązanie!
Właściwości:
- Format kartonu pozwala na bezpieczne pakowanie przedmiotów o wymiarach do 295x295x285 mm
- Łatwa regulacja wysokości za pomocą oznaczeń na tekturze - możliwość dopasowania wysokości do zawartości - 285/200/100 mm
- Wymiary kartonu umożliwiają wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt C lub B po zmniejszeniu wysokości do 100mm), One Box oraz Orlen Box (gabaryt L lub M)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwiają identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w formie płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Wykonanie z 5-warstwowej tektury zapewnia bardzo wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i odkształceniami
Specyfikacja techniczna:
- Wymiary wewnętrzne: 295x295x285 mm
- Wymiary zewnętrzne: 300x300x300 mm
- Regulowana wysokość: 285/200/100 mm
- Masa: ok. 470 g (ok. 0,47 kg)
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 5-warstwowa, fala EB
- Gramatura tektury: ok. 600 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | EB |
| Pojemność | 27l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 600 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 60 |
| Ilość na palecie | 400 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 300 |
| Szerokość | 300 |
| Wysokość | 300 |
| Masa 1 sztuki | 470g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Taśma pakowa ostrzegawcza "UWAGA SZKŁO!" 48 mm x 50 m
