Karton klapowy 350x250x190 mm 5-warstwowy - KK 67
9180 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 350x250x190 mm - KK 67
Karton klapowy o wymiarach wewnętrznych 344x242x178 mm i zewnętrznych 350x250x190 mm wykonany z mocnej 5-warstwowej tektury falistej typu EB to niezawodne rozwiązanie do pakowania, przechowywania i transportu towarów.
Połączenie warstw o fali E i B sprawia, że karton skutecznie znosi duże obciążenia oraz charakteryzuje się wysoką odpornością na zgniatanie i uszkodzenia mechaniczne.
Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt B), One Box (gabaryt M) oraz Orlen Paczka (gabaryt M), co czyni go bardzo praktycznym rozwiązaniem w wysyłkach e-commerce.
Do kartonu KK 67 można bezpiecznie zapakować odzież i obuwie, zabawki i gry, małe AGD (np. czajnik elektryczny, suszarka do włosów), elementy wyposażenia wnętrz, a także przetwory w słoikach (np. konserwowe ogórki, marynowane grzyby, sosy) czy zestawy kosmetyków lub środków czystości.
Właściwości:
- Mocna 5-warstwowa tektura z fali EB, która dobrze ochroni niemal każdą zawartość
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 344x242x178 mm
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt B), One Box (gabaryt M) oraz Orlen Paczka (gabaryt M)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Nadaje się do recyklingu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 344x242x178 mm
- Wymiary zewnętrzne: 350x250x190 mm
- Masa: ok. 312 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 5-warstwowa, fala EB
- Gramatura tektury: ok. 600 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | EB |
| Pojemność | 14.8l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 600 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 80 |
| Ilość na palecie | 800 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 250 |
| Wysokość | 190 |
| Masa 1 sztuki | 312g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
