Karton klapowy 350x250x100 mm - KK S
5058 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 350x250x100 mm - KK S
Karton klapowy o wymiarach 350x250x100 mm, wykonany z wytrzymałej 3-warstwowej tektury falistej o fali B, zapewnia dobrą ochronę zawartości podczas transportu i przechowywania. Jest wystarczająco sztywny, aby zachować swój kształt, a jednocześnie lekki, co pozwala ograniczyć koszty wysyłki.
Pudełko posiada funkcję regulacji wysokości - linie bigowania zaznaczone na wewnętrznych ściankach umożliwiają precyzyjne skrócenia kartonu do 50 mm. Wystarczy użyć noża lub nożyczek, aby dopasować opakowanie do rozmiaru zawartości. To pozwala ograniczyć pustą przestrzeń wewnątrz, lepiej zabezpieczyć produkty i zmniejszyć zużycie materiałów wypełniających. Karton też podlega recyklingowi, składa się w 100% z papieru - jeśli nie zostanie użyty ponownie, można go wyrzucić do niebieskiego pojemnika na papier.
Karton KK S sprawdzi się przy pakowaniu ubrań (T-shirty, bielizna czy skarpetki), kosmetyków, książek, albumów w formacie A4. Z powodzeniem zmieścisz w nim również zestawy spożywcze, np. herbaty, kawy, słodycze czy przyprawy.
Zobacz nasz filmik, w którym pokazujemy, jak działają kartony z regulowaną wysokością i przekonaj się jakie to łatwe i praktyczne rozwiązanie!
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 345x245x95 mm
- Łatwa regulacja wysokości za pomocą oznaczeń na tekturze - możliwość dopasowania wysokości do zawartości - 90/50 mm
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt B), One Box (gabaryt M) oraz Orlen Paczka (gabaryt M)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Do zamknięcia kartonu potrzebna jest taśma klejąca
- Do wielokrotnego użytku
- Nadaje się do recyklingu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 345x245x90 mm
- Wymiary zewnętrzne: 350x250x100 mm
- Masa: 141 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala B
- Gramatura tektury: 350 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 8,75l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 150 |
| Ilość na palecie | 1300 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 250 |
| Wysokość | 100 |
| Masa 1 sztuki | 141g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
