Karton klapowy 350x150x80 mm - KK 63
5875 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 350x150x80 mm - KK 63
Karton klapowy o wymiarach wewnętrznych 345x144x71 mm i zewnętrznych 350x150x80 mm to praktyczne i solidne opakowanie idealne do codziennego użytku w branży e-commerce.
Karton KK 63 wykonany jest z wytrzymałej 3-warstwowej tektury falistej typu B.
Opakowanie pasuje do paczkomatów InPost (gabaryt A), One Box (gabaryt S) oraz Orlen Paczka (gabaryt S).
W tym kartonie można bezpiecznie zapakować m.in. małą elektronikę (np. powerbanki, słuchawki, myszki), akcesoria biurowe, narzędzia (np. latarkę, zestaw śrubokrętów), kosmetyki, świeczki zapachowe, a także odzież i galanterię (np. czapki, paski).
Podłużny kształt kartonu sprawia, że doskonale nadaje się także do pakowania dłuższych przedmiotów, takich jak akcesoria sportowe, elementy dekoracyjne.
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 345x144x71 mm
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt A), One Box (gabaryt S) oraz Orlen Paczka (gabaryt S)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Nadaje się do recyklingu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 345x144x71 mm
- Wymiary zewnętrzne: 350x150x80 mm
- Masa: ok. 80 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala B
- Gramatura tektury: ok. 350 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 3,5l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 250 |
| Ilość na palecie | 2100 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 150 |
| Wysokość | 80 |
| Masa 1 sztuki | 80g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
