Karton klapowy 300x220x150 mm 5-warstwowy - KK 34
3960 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 300x220x150 mm 5-warstwowy - KK 34
Pudło klapowe KK 34 zapewnia sporo miejsca na wiele artykułów czy to do przechowywania w domu, do przeprowadzek czy do wysyłek ze sklepu internetowego. Pomieszczą się tam choćby artykuły elektryczne i elektroniczne jak gniazdka, słuchawki, tablety, żarówki, narzędzia, materiały biurowe, części zamienne itp. Z racji swojego wewnętrznego wymiaru jest wręcz idealnym kartonem do archiwizacji i wysyłki dokumentów, książek czy wydawnictw. Wykonany z tektury falistej 5-warstwowej, w większości z materiału pozyskanego z odzysku, może zostać w 100% poddany recyklingowi.
Właściwości
- Wykonanie z 5-warstwowej tektury zapewnia bardzo wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i odkształceniami.
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 304x217x150 mm.
- Niewielkie wymiary pozwalają na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt B), One Box oraz Orlen Box (gabaryt M).
- Karton pozwala na pakowanie cięższych przedmiotów bez ryzyka uszkodzenia opakowania.
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Karton nadaje się w całości do recyklingu.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | EB |
| Pojemność | 10l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 600 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 100 |
| Ilość na palecie | 920 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 300 |
| Szerokość | 220 |
| Wysokość | 150 |
| Masa 1 sztuki | 240g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Taśma klejąca solvent kauczuk naturalny 48 mm x 55 m bezbarwna
