Karton klapowy 250x175x100 mm - KK 24
3094 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 250x175x100 mm - KK 24
Karton składany KK 24 oferuje miejsce na drobne towary, takie jak artykuły elektryczne i elektroniczne, artykuły biurowe, drobne akcesoria, dekoracje lub artykuły gospodarstwa domowego i odzież. Nadaje się zarówno jako opakowanie zewnętrzne wysyłkowe, jak i pudełko do przechowywania. O bardzo dobrej jakości produktu decyduje zastosowaniu optymalnej tektury falistej z falą B i konstrukcji zgodnie ze standardem opakowań FEFCO 201. Pudełko wysyłkowe może być używane do wysyłki towarów o małej i średniej wadze. Pasuje do Paczkomatu InPost Gabaryt B.
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 250x175x100 mm np. kosmetyki, elektronikę czy zabawki
- Niewielkie wymiary oraz płaski kształt pozwala na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt B), One Box (gabaryt M) oraz Orlen Paczka (gabaryt M)
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 250x175x100mm
- Wymiary zewnętrzne: 255x180x110mm
- Konstrukcja: FEFCO 0201
- Materiał: tektura falista 3-warstwowa fali B
- Kolor: brązowy
- Masa: 83g
Dane techniczne
| Długość | 200 - 299 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 4,4l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 250 |
| Ilość na palecie | 2800 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 250 |
| Szerokość | 175 |
| Wysokość | 100 |
| Masa 1 sztuki | 86g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
