Karton klapowy 200x150x90 mm - KK 10
24621 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 200x150x90 mm - KK 10
Brązowe pudełko klapowe KK 10 jest odpowiednie do wysyłki kosmetyków, akcesoriów, drobnej elektroniki. Dzięki niedużym wymiarom i trzywarstwowej tekturze falistej opakowanie KK 10 skonstruowane wg FEFCO 201 oferuje sporą pojemność i sporą trwałość przy niskiej masie własnej pudełka 65 g. Karton nadaje się także do wysyłki np. telefonów komórkowych, osprzętu elektrycznego, gadżetów reklamowych i wielu innych. Karton jest dostarczany w na płasko do samodzielnego złożenia.
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 200x150x90mm np. kosmetyki, elektronikę czy zabawki.
- Niewielkie wymiary oraz płaski kształt pozwala na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt B), One Box oraz Orlen Box (gabaryt M).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 200 - 299 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 2,7l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 300 |
| Ilość na palecie | 3500 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 200 |
| Szerokość | 150 |
| Wysokość | 90 |
| Masa 1 sztuki | 65g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
