Karton fasonowy 430x310x120 mm - WP L
849 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 430x310x120 mm WP L
Ten brązowy karton fasonowy WP L o konstrukcji FEFCO 426 to wygodne i estetyczne opakowanie wysyłkowe. Posiada zintegrowany zamek. Dzięki temu dużo szybciej i estetyczniej nawet bez użycia taśmy spakujesz Twoje wysyłki. Z kartonem fasonowym WP L możesz estetycznie i wygodnie wysyłać odzież, galanterię, dokumenty, prezenty lub inne towary. Proste, szybkie składanie, estetyczny wygląd, a także spory wymiar wewnętrzny sprawiają, że to uniwersalny karton wysyłkowy dla mnóstwa przedmiotów, gift-boxów czy przesyłek paczkomatowych lub kurierskich. Proste składanie wraz z niską wagą opakowania czynią ten karton uniwersalnym i wygodnym sposobem pakowania. Dzięki brązowemu wydaniu opakowanie jest przyjazne dla środowiska i w 100% nadaje się do recyklingu. Wewnętrzny rozmiar kartonu w formacie A3 przy wysokości 120mm stanowi świetny wybór do wysyłki zamówień w wielu sklepach internetowych, zwłaszcza butików odzieżowych.
Właściwości
- Prostota składania. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia.
- Zintegrowane zamkniecie w postacie kartonowego "języka". Zamkniesz karton bez użycia taśmy i innych dodatków.
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia to pakowanie i przechowywanie kartonu.
- Doskonale pasuje do foliopaku 600x550+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki.
- Solidna i wygodna tektura w fali E. Bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych
Dane techniczne
| Długość | 400 - 499 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 16l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 75 |
| Ilość na palecie | 700 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 430 |
| Szerokość | 310 |
| Wysokość | 120 |
| Masa 1 sztuki | 240g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
