Karton fasonowy 350x250x80 mm - MB 5 XL biały
2049 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 350x250x80 mm - MB 5 XL biały
Karton MB 5 XL świetnie sprawdzi się do pakowania dokumentów, kalendarzy, planerów, artykułów elektronicznych, części komputerowych, a także niewielkich ubrań, kosmetyków i gadżetów reklamowych. Solidna konstrukcja oparta na modelu FEFCO 426 oraz użycie mikrofali E zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo przesyłek. Karton jest lekki i prosty w składaniu, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem do pakowania. Wewnętrzne wymiary, większe od formatu A4/B4, przy wysokości 76 mm, czynią go doskonałym wyborem do wysyłek internetowych. Ponadto, wysokość 80 mm sprawia, że karton idealnie pasuje do Gabarytu A w Paczkomatach InPost.
Właściwości:
- Łatwe składanie – kilka ruchów wystarczy, by przygotować karton do użycia.
- Odpowiedni rozmiar do Paczkomatów (Gabaryt A), One Box (Gabaryt S) oraz Orlen Paczka (Gabaryt S).
- Przy wadze do 0,5 kg nadaje się także do ekonomicznych przesyłek listowych Poczty Polskiej.
- Mieści przedmioty o wymiarach 340x245x75 mm – idealny do pakowania kosmetyków, elektroniki i akcesoriów.
- Symbol kartonu na dnie ułatwia organizację i magazynowanie.
- Idealnie pasuje do foliopaków 350x460+50 mm i 400x500+50 mm z naszej oferty, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłek.
- Solidna tektura falista w fali E gwarantuje bezpieczeństwo, oszczędność miejsca przy przechowywaniu oraz estetyczny wygląd, oferując lepszą ochronę niż koperty bąbelkowe.
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 7l |
| Kolor | biały |
| Gramatura tektury | 380 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 200 |
| Ilość na palecie | 2600 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 250 |
| Wysokość | 80 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
