Karton fasonowy 350x250x30 mm - WP XS
21401 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 350x250x30 mm - WP XS
Ten karton wykrojnikowy WP-XS został wyprodukowany ze stabilnej tektury falistej o fali E grubości ok 1,5mm wg standardu opakowań FEFCO 426 dzięki czemu gwarantuje nieporównywalną z kopertami sztywność. Od prostego składania w kilka sekund bez użycia taśmy do taniej i pewnej wysyłki płaskich przedmiotów - korzystaj z dobrych właściwości kartonu i jego wizualnej atrakcyjności i solidności!
Właściwości
- Prostota składania. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia bez użycia taśmy.
- Rozmiar idealny do Paczkomatów (Gabaryt A), One Box (Gabaryt S) oraz Orlen Paczka (Gabaryt S). Przy masie do 0,5kg nadaje się do taniej przesyłki listowej Poczty Polskiej.
- Zmieści przedmioty o wymiarach do 342x241x26mm - idealny na książki, biżuterię i akcesoria.
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia to pakowanie i przechowywanie kartonu.
- Doskonale pasuje do foliopaku 310x420+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki.
- Solidna i wygodna tektura w fali E. Bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych.
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 2,6l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 50 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 350 |
| Ilość na palecie | 5000 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 250 |
| Wysokość | 30 |
| Masa 1 sztuki | 81g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Taśma pakowa ostrzegawcza "UWAGA SZKŁO!" 48 mm x 50 m
