Karton fasonowy 350x250x130 mm - WP 50
6503 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 350x250x130 mm WP 50
Karton WP50 wykonany z brązowej tektury falistej możesz wykorzystać do wysyłania różnych nawet większych przedmiotów o podstawie zbliżonej do formatu A4. Pudełka składane to szybkie i nowoczesne opakowania. Pudełko W540 jest bardzo łatwe w montażu i gotowe do użycia bez dodatkowego wysiłku.
Właściwości
- Prostota składania. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia.
- Zintegrowane zamkniecie w postacie kartonowego "języka". Zamkniesz karton bez użycia taśmy i innych dodatków.
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia to pakowanie i przechowywanie kartonu.
- Doskonale pasuje do foliopaku 450x550+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki.
- Format DIN A4/B4 - idealny do umieszczenia w pudełku drukowanych dokumentów w formacie A4/B4.
- Solidna i wygodna tektura w fali B. Bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych.
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 11,4l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 75 |
| Ilość na palecie | 1300 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 350 |
| Szerokość | 250 |
| Wysokość | 130 |
| Masa 1 sztuki | 190g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Karton z dnem automatycznym 310x220x135-225 mm - VP 50
