Karton fasonowy 180x130x80 mm - MB 2 XL brązowy
3889 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 180x130x80 mm - MB 2 XL brązowy
Karton fasonowy MB 2 XL brązowy to praktyczne rozwiązanie do pakowania i wysyłki produktów w formacie A6 lub B6. Dzięki wysokości wewnętrznej 76 mm, opakowanie doskonale sprawdza się do wysyłki wydruków, zdjęć, małej elektroniki, płyt CD/DVD, akcesoriów GSM, gier, kosmetyków, perfum oraz drobnych gadżetów.
Praktyczne zamknięcie - zintegrowany zamek -, w które zostało wyposażone to opakowanie eliminuje konieczność użycia taśmy klejącej, skracając czas przygotowania przesyłki do wysyłki. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia.
Dzięki kompaktowym wymiarom, karton MB 2 XL idealnie mieści się w Paczkomatach InPost (Gabaryt A), One Box (Gabaryt S) oraz Orlen Paczka (Gabaryt S).
Karton MB 2 XL brązowy skonstruowany jest według standardu FEFCO 0426, wyróżnia się łatwością składania i wysoką wytrzymałością, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do szybkiego i bezpiecznego pakowania przesyłek.
Właściwości:
- Wymiary kartonu umożliwiają wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt A), One Box (gabaryt S) oraz Orlen Paczka (gabaryt S). Przy masie do 0,5kg nadaje się także do taniej przesyłki listowej Poczty Polskiej
- Format kartonu pozwala na bezpieczne pakowanie przedmiotów o wymiarach do 173x122x76mmmm, takich jak zdjęcia, mała elektronika, kosmetyki
- Prostota składania i zintegrowane zamknięcie - wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia bez użycia taśmy
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia pakowanie i przechowywanie kartonu
- Biały atrakcyjny kolor z zewnątrz
- Solidna i wygodna tektura w fali E - bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych
- Kartony dostarczane w formie płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Doskonale pasuje do foliopaku 190x250+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 173x122x76 mm
- Wymiary zewnętrzne: 180x130x80 mm
- Masa: ok. 58 g
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala E
- Gramatura tektury: ok. 350 g/m2
- Standard FEFCO: 0426
Dane techniczne
| Długość | 100 - 199 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 1,5l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 500 |
| Ilość na palecie | 6500 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 180 |
| Szerokość | 130 |
| Wysokość | 80 |
| Masa 1 sztuki | 58g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Karton fasonowy 180x130x80 mm - MB 2 XL biały
