Karton fasonowy 180x100x30 mm - MB 0 biały
31146 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 180x100x30 mm - MB 0 biały
Biały karton fasonowy MB 0 to praktyczne i solidne opakowanie przeznaczone do wysyłki niewielkich i delikatnych produktów. Sprawdza się przy pakowaniu drobnych akcesoriów elektronicznych i GSM, biżuterii, zegarków, a także materiałów drukowanych, takich jak ulotki, zaproszenia.
Opakowanie wykonane jest z 3-warstwowej tektury falistej typu E, która zapewnia dobrą odporność na nacisk przy zachowaniu kompaktowych wymiarów. Wbudowany zamek oraz zastosowanie podwójnych ścianek wzmacnia konstrukcję i zwiększa bezpieczeństwo zawartości podczas transportu oraz magazynowania.
Dodatkowo, karton jest szybki i prosty w składaniu - do jego złożenia nie potrzeba użycia taśmy klejącej, co znacząco przyspiesza pakowanie i pozwala oszczędzić czas w codziennej pracy.
Biały kolor nadaje opakowaniu estetyczny, uniwersalny wygląd, dzięki czemu karton robi pozytywne wrażenie na odbiorcy przesyłki.
Właściwości:
- Prostota składania oraz otwierania - zintegrowany samoprzylepny pasek kleju oraz zrywka - wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia bez użycia taśmy
- Wymiary kartonu pozwalają na jego wysyłkę przez Paczkomat InPost (gabaryt A), One Box (gabaryt S) oraz Orlen Paczka (gabaryt S)
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 176x96x27mm - idealny na elektronikę i biżuterię
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Doskonale pasuje do foliopaku 190x250+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki
- Solidna i wygodna tektura w fali E - bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych.
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 176x96x27 mm
- Wymiary zewnętrzne: 180x100x30 mm
- Masa: ok. 22 g
- Kolor: biały
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala E
- Gramatura tektury: ok. 350 g/m2
- Standard FEFCO: 0421
Dane techniczne
| Długość | 100 - 199 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | do 50 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0421 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 0,5l |
| Kolor | biały |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 50 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 1200 |
| Ilość na palecie | 14300 |
| Opakowanie | 50 |
| Minimalna liczba sztuk | 50 |
| Długość | 180 |
| Szerokość | 100 |
| Wysokość | 30 |
| Masa 1 sztuki | 22g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
