Karton fasonowy 150x150x60 mm - WP 20
19698 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 150x150x60 mm WP 20
Z kartonem fasonowym WP 20 możesz estetycznie i wygodnie wysyłać małe przedmioty, takie jak kosmetyki, akcesoria elektroniczne, biżuterię i wiele innych. Pudełko WP-20 jest bardzo łatwe do złożenia a następnie gotowe do użycia bez dodatkowego wysiłku. Jako karton wysyłkowy WP-20 wyróżnia się prostą, trwałą i wytrzymałą konstrukcją z fali E, a wysoką jakość wysyłki towaru zapewnia sprawdzona konstrukcja zgodna z normą FEFCO 0426.
Właściwości
- Prostota składania i zintegrowane zamknięcie. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia bez użycia taśmy.
- Zintegrowane zamkniecie w postacie kartonowego "języka". Zamkniesz karton bez użycia taśmy i innych dodatków.
- Rozmiar idealny do Paczkomatów (Gabaryt A), One Box (Gabaryt S) oraz Orlen Paczka (Gabaryt S).
- Zmieści przedmioty o wymiarach do 150x150x60 mm - idealny na kosmetyki, elektronikę i akcesoria.
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia to pakowanie i przechowywanie kartonu.
- Doskonale pasuje do foliopaku 260x350+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki.
- Solidna i wygodna tektura w fali E. Bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych.
Dane techniczne
| Długość | 100 - 199 mm |
| Szerokość | 100 - 199 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt A |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 1,3l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 500 |
| Ilość na palecie | 7200 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 150 |
| Szerokość | 150 |
| Wysokość | 60 |
| Masa 1 sztuki | 50g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
