Karton do przeprowadzki 80L 580x380x380 mm
829 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton przeprowadzkowy 580 x 380 x 380 mm
Karton do przeprowadzki o wymiarach wewnętrznych 575x370x370 mm o pojemności ok. 80 litrów nadaje się do pakowania, przechowywania i transportu przedmiotów podczas przeprowadzki, remontu czy reorganizacji przestrzeni. Karton ten sprawdzi się zarówno do lekkich, jak i cięższych rzeczy, takich jak odzież, obuwie, książki, zabawki, dekoracje, lampki, mały sprzęt AGD (np. blender). Wykonany został ze wzmocnionej 3-warstwowej tektury falistej typu B.
Dla wygody użytkowania karton został wyposażony w specjalnie nacięte uchwyty na dłonie, które ułatwiają jego podnoszenie i zwiększają wytrzymałość, karton wytrzymuje obciążenie do 40 kg. Karton posiada również symbole z polami do zaznaczenia zawartości, co eliminuje potrzebę ręcznego opisywania np. markerem.
Na ściance kartonu znajduje się także kod QR, który po zeskanowaniu prowadzi do przejrzystej instrukcji składania kartonu krok po kroku.
Dodatkowo, wymiary tego kartonu pozwalają na jego wysyłkę za pośrednictwem Paczkomatu (gabaryt C).
Przy prawidłowym użytkowaniu karton może być używany wielokrotnie - jest ekologicznym wyborem.
Właściwości:
- Wysoka wytrzymałość - karton bez problemu znosi duże obciążenia (do 40 kg), nie deformuje się i dobrze chroni zawartość
- Duża pojemność (ok. 80L) - nadaje się do spakowania większych przedmiotów
- Wygodne uchwyty na dłonie pozwalające na komfortowe i stabilne przenoszenie kartonu
- Podwójne dno - dodatkowa ochrona, pozwala utrzymać nawet cięższe "skarby" w kartonie
- Łatwy montaż bez użycia taśmy klejącej - dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze
- Symbole z polami do zaznaczenia zawartości - łatwiejsza, szybsza organizacja
- Kod QR odsyłający do instrukcji składania kartonu
- Do wielokrotnego użytku - przy prawidłowym użytkowaniu karton może być używany wielokrotnie - karton posłuży podczas wielu przeprowadzek
- Przyjazny dla środowiska - składa się w 100% z papieru, jeśli nie zostanie użyty ponownie, można wyrzucić go do niebieskiego pojemnika na papier
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
Specyfikacja:
- Wymiary wewnętrzne: 575 x 370 x 370 mm
- Wymiary zewnętrzne: 580 x 380 x 380 mm
- Pojemność: ok. 80 litrów
- Waga 1 szt. kartonu: ok. 970 g (ok. 0,97 kg)
- Maksymalne obciążenie: 40 kg
- Materiał: tektura 3-warstwowa
- Fala tektury: B
- Gramatura tektury: ok. 500 g/m2
Dane techniczne
| Długość | 500 - 600 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt C |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 80L |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 500 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 30 |
| Ilość na palecie | 330 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 585 |
| Szerokość | 380 |
| Wysokość | 380 |
| Masa 1 sztuki | 970g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Karton do przeprowadzki 60L 600x320x340 mm 5-warstwowy
