Foliopak koperta kurierska 350x460+50 mm D5
78699 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Foliopak koperta kurierska 350x460+50 mm D5
Foliopak kurierski to wytrzymała i bezpieczna koperta wykonana z wysokiej jakości czarno-białej, trzywarstwowej folii LDPE o grubości 50 mikronów, zapewniającej odporność na przebicie, rozdarcie i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Produkt został stworzony z myślą o branży e-commerce oraz logistyce, gdzie liczy się nie tylko bezpieczeństwo przesyłki, ale również dyskrecja i estetyka. Dzięki zastosowaniu nieprzezroczystej folii zawartość koperty pozostaje całkowicie niewidoczna z zewnątrz, co zwiększa poziom poufności podczas transportu.
Dodatkowe zabezpieczenie stanowi 8-milimetrowy pasek kleju typu hotmelt, nakładany na gorąco, który po zaklejeniu uniemożliwia otwarcie koperty bez jej trwałego uszkodzenia. To rozwiązanie daje pewność, że przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.
Koperta kurierska może służyć także jako dodatkowa ochrona dla innych opakowań włożonych do środka.
Nasze foliopaki produkowane są w Unii Europejskiej (Polska i Litwa). Ponadto, aż 80% użytych surowców pochodzi z recyklingu, co pozwala ograniczyć emisję CO₂ oraz zmniejszyć ilość odpadów.
Do foliopaków w formacie D5 zapakujesz książki, kalendarze, kosmetyki, perfumy, pudełka i zestawy produktowe, akcesoria komputerowe i elektroniczne.
Sprawdź nasz test foliopaków, zobacz jakie próby przeszły i postaw na wytrzymałe i solidne foliopaki z Heykapak!
Właściwości:
- Wysokiej jakości folia LDPE 50μm
- Nieprzezroczysta struktura - wykonane z biało-czarnej folii, która uniemożliwia ujawnienie zawartości koperty z zewnątrz
- Mocny pasek klejący typu hot-melt, który zapobiega otwarciu koperty bez jej jednoczesnego uszkodzenia
- Trwały zgrzew boczny - zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność koperty
- Lekki i elastyczny materiał
- Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi
- Odporność na wodę, zabrudzenia, rozdarcia i przebicia
- Nadaje się do recyklingu
- Produkt skierowany przede wszystkim do firm zajmujących się branżą e-commerce, logistyką oraz spedycją
Specyfikacja:
- Format: D5
- Wymiary zewnętrzne: 350x460mm + 50mm zakładka
- Materiał: trzywarstwowa folia LDPE
- Grubość: 50 μm
- Kolor: zewnątrz biały, wewnątrz czarny
- Masa 1 sztuki: ok. 15 g
Dane techniczne
| Kolor | Biały |
| Długość zewnętrzna | 400 - 499 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 300 - 399 mm |
| Masa 1 sztuki | 15,43g |
| Format przesyłki listowej Poczty Polskiej | Format L |
| Maksymalna ilość w paczce kurierskiej | 2000 |
| Opakowanie | 100 |
| Minimalna liczba sztuk | 100 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
