do kasy suma: 0,00 zł
Pokaż ceny
Netto Brutto
Jakie opakowanie wybrać?
Jakie opakowanie wybrać?

Wysokiej jakości opakowania kartonowe to gwarancja, że przesyłka bez szwanku dotrze do odbiorcy. Pamiętajmy jednak, że opakowanie powinno być dobrane do rodzaju, wielkości i wagi przesyłanego artykułu.  Jakimi dokładnie kryteriami kierować się podczas wyboru opakowania? Przygotowaliśmy kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury! 

czytaj całość »
Najczęstsze błędy w pakowaniu. Jak ich uniknąć?
Najczęstsze błędy w pakowaniu. Jak ich uniknąć?

Przygotowywanie przesyłek i pakowanie wydają się na tyle banalną czynnością, że często są ignorowane i traktowane po macoszemu. Stąd często w procesach pakowania zdarzają się przeróżne błędy mające wpływ na efektywność biznesu, zadowolenie klientów czy tempo rozwoju. Zapoznaj się z najczęstszymi błędami związanymi z pakowaniem by móc ich uniknąć.

czytaj całość »
Paczkomat wymiary - czyli gabaryty paczki InPost
Paczkomat wymiary - czyli gabaryty paczki InPost

Jakie wymiary powinna mieć paczka, którą chcemy wysłać za posrednictwem InPostu? W zależności od potrzeb zdecydować się możemy na przesyłkę paczkomatową, standardową, niestandardową, gabarytową bądź dłużycową. W naszym artykule znajdziecie podstawowe informacja na temat wielkości wymienionych przesyłek.

czytaj całość »
Jakie kartony do przeprowadzki? Zobacz jak usprawnić zmianę mieszkania.
Jakie kartony do przeprowadzki? Zobacz jak usprawnić zmianę mieszkania.

Z biegiem lat w Polsce rośnie nasza mobilność i ilość mieszkań na wynajem. Coraz częściej się zmieniamy swój adres. A każda zmiana mieszkania wiąże się z przeprowadzką. Jak najlepiej przygotować się i spakować swój dobytek by uniknąć uciążliwości, oszczędzić czas i zabezpieczyć swoje rzeczy?

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię opakowań?
Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię opakowań?

Porządne kartony znajdują szerokie zastosowanie, są niezastąpione w magazynach, podczas przeprowadzki czy przesyłki różnego typu artykułów. Z różnego typu opakowań kartonowych korzystają zarówno osoby prywatne, jak również sklepy internetowe oraz firmy i przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności.

czytaj całość »
Najpopularniejsze rozmiary kartonów

Kartony umożliwiają przechowywanie artykułów w domach prywatnych, jak również z firmach i magazynach, są też niezastąpione podczas przeprowadzki. Opakowania kartonowe to również najlepszy sposób, by zabezpieczyć przesyłane przedmioty i dokumenty.

 

czytaj całość »
6 pomysłów w kwestii pakowania w e-commerce
6 pomysłów w kwestii pakowania w e-commerce

Przed ekranem komputera wszystko jest jednowymiarowe, spłaszczone. Produktu ani nie można wziąć do ręki ani wypróbować przed zakupem. Także opakowanie wydawało by się nie ma tu w przeciwieństwie do tradycyjnego handlu żadnego znaczenia. Klient zwykle widzie je dopiero po otrzymaniu przesyłki. Chociaż działa to inaczej to jednak także w e-commerce warto właściwie zastanowić się nad pakowaniem produktów, którym można przekazać wizerunek sklepu i budować wartość w oczach klienta.

czytaj całość »
Rodzaje opakowań z tektury falistej

W jednym z wpisów zostało opisane czym jest i jak powstaje papier oraz jak powstaje tektura falista. Ostatnim krokiem jest finalny produkt czyli opakowanie wytworzone z tektury, które dopiero można wykorzystać m.in. do celów wysyłkowych. Opakowania z tektury falistej można podzielić na różne rodzaje, w zależności od ich konstrukcji, procesu wytwarzania czy zastosowania.

 

 

czytaj całość »
Krótka historia papieru
Krótka historia papieru i tektury

Żeby zrozumieć dobrze czym jest tektura i karton, warto poznać historię papieru - głównej składowej tektury i opakowań z niej wykonanych. Słowo papier pochodzi z języka greckiego od słowa papyros - które jako papirus jest także używane w Polsce. Jest to zagęszczona, albo technicznie spilśniona, na sicie włóknista masa pochodzenia organicznego. Po uformowaniu masy w odpowiedni kształt jest ona kolejno odwadniana, prasowana, suszona i gładzona by uzyskać jednolitą strukturę i gładką powierzchnię. Wytwarzana w formie arkuszy lub wstęgi nawijanej na zwoju.

czytaj całość »
Karton i tektura - podstawa pakowania
Karton i tektura - podstawa pakowania

Czym jest tektura?

Tektura to najgrubszy materiał papierniczy. Powstaje przez sklejenie od dwóch do kilku warstw masy papierniczej. Do jej wyrobu używa się włókien ścieru drzewnego - celulozy oraz masy makulaturowej. Zwykle uzupełniają jej skład również wypełniacze i dodatki chemiczne powodujące wzrost odporności na obciążenia, kontakt z wodą lub mrożenie albo zmieniające jej kolor, np. z brązowego na biały. Produkuje się również tektury powlekane m.in. folią spożywczą, przydatne do kontaktów z żywnością. Tektury nie używa się do pisania, ale jest materiałem nadającym się do druku offsetowego i fleksograficznego. Rozróżnia się kilka gatunków tektury z czego najpowszechniej używane w branży opakowań są tektura lita i tektura falista.

 

czytaj całość »

skontaktuj się z nami:

Telefon: 791 181 551

E-mail: biuro@heykapak.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium