do kasy suma: 0,00 zł
Pokaż ceny
Netto Brutto
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Najczęściej wybierane produkty
Karton fasonowy 240x160x45 mm - A5 - MB 3 brązowy
Karton fasonowy 240x160x45 mm - A5 - MB 3 brązowy
0,59 zł
0,73 zł
szt.
Karton fasonowy 160x110x50 mm - MB 1 brązowy
Karton fasonowy 160x110x50 mm - MB 1 brązowy
0,44 zł
0,54 zł
szt.
Karton fasonowy 180x130x45 mm - MB 2 brązowy
Karton fasonowy 180x130x45 mm - MB 2 brązowy
0,46 zł
0,57 zł
szt.
Karton pocztowy płaski 165x125x20mm GB 0 brązowy
Karton pocztowy płaski 165x125x20mm GB 0 brązowy
0,37 zł
0,45 zł
szt.

Nasze taśmy klejące są przeznaczone do intensywnego użytkowania. Odporne na światło słoneczne i starzenie są idealnym wyborem do prac magazynowych.

Posiadamy bogatą ofertę taśm klejących w różnych kolorach. W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze taśmy akrylowe bezbarwne, przezroczyste lub brązowe, papierowe ekologiczne z biodegradowalnym klejem kauczukowym oraz super ciche brązowe taśmy, które nie wydają odgłosów w czasie odrywania warstwy klejącej. Ostatni rodzaj jest przeznaczony dla osób, które cenią pracę w ciszy i potrzebują skupienia przy wykonywaniu prac magazynowych.

Taśmy klejące

Prawidłowe przyklejanie taśmy pakowej
Mimo różnic między poszczególnymi rodzajami taśm samoprzylepnych, przy ich stosowaniu niezbędna jest fachowa obsługa wg podobnych zasad. Tylko osoby, które postępują właściwie i prawidłowo naklejają taśmę samoprzylepną, osiągną najlepszy możliwy rezultat.

Należy unikać dotykania folii samoprzylepnej rękami, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na właściwości kleju. Podłoże również powinno być odpowiednio przygotowane. Powinna być czysta, wolna od kurzu i smaru. Tylko w ten sposób można zapewnić dobrą przyczepność. W przypadku niektórych podłoży konieczna jest także wstępna obróbka środkiem zwiększającym przyczepność, aby zapewnić przyleganie taśmy samoprzylepnej.

Idealna temperatura aplikacji dla większości taśm samoprzylepnych to temperatura pokojowa. Jeśli jednak temperatura spadnie znacznie poniżej 18°C, wydajność klejenia również się zmniejsza. Taśma staje się krucha i trudniej się ją nakłada. Z drugiej strony, temperatura powyżej 25°C powoduje topnienie wielu klejów, co również zmniejsza wydajność klejenia i powoduje, że taśmy stają się śliskie. Ponadto należy zastosować pewien nacisk, aby taśma mocno przylegała do powierzchni. Dobrym sposobem na oszczędzanie własnych sił są np. dyspensery czyli aplikatory do taśm.

W przypadku niektórych taśm samoprzylepnych ostateczne związanie siły kleju wymaga pewnego czasu po nałożeniu, dlatego może być konieczne odczekanie kilku godzin lub dłużej przed zastosowaniem nacisku. Sklejone? Najlepszym sposobem usuwania taśm samoprzylepnych jest bardzo powolne odrywanie ich pod kątem 90°. W zależności od rodzaju materiału, z którego wykonana jest taśma, i użytego w nim kleju, pomocne może być również zastosowanie zewnętrznego źródła ciepła. Suszarka do włosów lub inne źródło ciepła może upłynnić niektóre żywice i inne kleje, co ułatwi usunięcie taśmy.

Zamów teraz taśmy w różnych rozmiarach, kolorach i wariantach do stosowania na hali produkcyjnej oraz do bezpiecznego pakowania produktów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skorzystanie z opcji kontaktu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

skontaktuj się z nami:

Telefon: 791 181 551

biuro@heykapak.pl

  • HeykaPak Sp. z o.o.
  • Hurtownia opakowań dla e-commerce, pudełka, kartony, koperty bąbelkowe

  • NIP: 7822881786
  • Tel.: 791 181 551
  • E-mail: biuro@heykapak.pl
 • Adres: ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium