Karton klapowy 800x400x250 mm - KK 190
210 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 800x400x250 mm KK 190
To duże pudło klapowe KK190 wyróżnia się komfortowym wymiarem pozwalającym pomieścić ogrom przedmiotów czy artykułów. Nasz KK190 pomieści produkty w opakowaniach jednostkowych, artykuły RTV/AGD, większą odzież jak kurtki czy płaszcze, dekoracje, monitory LCD i wiele innych.
Właściwości
- Duży rozmiar pozwalający zmieścić większe przedmioty.
- Karton przeznaczony dla ładunku o masie do 20 kg. Dla cięższych rzeczy należy użyć kartonów 5-warstwowych.
- Kartony klapowe dostarczane są w postaci płaskiej i do wysyłki powinny być zabezpieczone taśmą klejącą lub dla cięższych ładunków taśmą z tworzywa.
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Karton nadaje się w całości do recyklingu.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | >600 mm |
| Szerokość | 400 - 499 mm |
| Wysokość | 200 - 299 mm |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 80l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 10 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 35 |
| Ilość na palecie | 160 |
| Opakowanie | 10 |
| Minimalna liczba sztuk | 10 |
| Długość | 800 |
| Szerokość | 400 |
| Wysokość | 250 |
| Masa 1 sztuki | 940g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Etykiety termiczne premium 100x150 mm - rolka 500 szt
