Karton klapowy 700x500x500 mm - KK 150 fala C
500 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 700x500x500 mm - KK 150
Duży karton klapowy o wymiarach wewnętrznych 695 x 495 x 490 mm świetnie sprawdza się przy wysyłce dużych przedmiotów takich jak domowa elektronika sprzęt RTV i AGD i wielu innych. Pokaźne rozmiary pozwalają w wygodny sposób spakować duże produkty, a także zastosować dostatecznie dużą ilość wypełnienia, aby produkt nie uszkodził się w transporcie.
Trójwarstwowa tektura z falą C, z której wykonany jest karton i nieco większa od innych kartonów gramatura czynią karton bardzo wytrzymałym, zapewniając bezpieczeństwo spakowanych w niego produktów.
Karton ten będzie świetnym wyborem w przypadku przeprowadzki czy uporządkowywaniu strychu, czy też garażu. Karton ma wymiary zewnętrzne 700x500x500 mm dzięki czemu świetnie wykorzystuje dopuszczalny gabaryt paczek większości firm kurierskich, np. DPD czy InPost więc nada się jako karton do przesyłek kurierskich krajowych i cross-border.
Ponadto posiada dodatkowe bigi pozwalające szybko obniżyć jego wysokość do 300 oraz 450 mm. Wystarczy użyć noża lub nożyczek, aby dopasować opakowanie do rozmiaru zawartości.
Zobacz nasz filmik, w którym pokazujemy, jak działają kartony z regulowaną wysokością i przekonaj się jakie to łatwe i praktyczne rozwiązanie!
Właściwości:
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 695x495x490 mm
- Możliwość łatwej zmiany wysokości do 450/370/300 mm z wykorzystaniem noża lub nożyczek dzięki oznaczeniom na tekturze
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu
- Nadaje się do recyklingu
Specyfikacja techniczna:
- Wymiary wewnętrzne: 695 x 495 x 490 mm
- Wymiary zewnętrzne: 700x500x500 mm
- Regulowana wysokość: 490/450/370/300 mm
- Masa: 1,05 kg
- Kolor: brązowy
- Rodzaj tektury: 3-warstwowa, fala C
- Gramatura tektury: ok. 450 g/m2
- Standard FEFCO: 0201
Dane techniczne
| Długość | >600 mm |
| Szerokość | 400 - 499 mm |
| Wysokość | >300 mm |
| Poczta Polska - Format L | Nie |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | C |
| Pojemność | 165l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 450 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 5 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 15 |
| Ilość na palecie | 220 |
| Opakowanie | 5 |
| Minimalna liczba sztuk | 5 |
| Długość | 700 |
| Szerokość | 500 |
| Wysokość | 500 |
| Masa 1 sztuki | 1,05kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Taśma klejąca solvent kauczuk naturalny 48 mm x 55 m bezbarwna
