Karton klapowy 435x263x155 mm - KK 95
6865 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton klapowy 435x263x155 mm - KK 95
Płaski karton klapowy KK-95 to bardzo praktyczne opakowanie do wielu zadań związanych z pakowaniem. Specjalnie dobrany rozmiar umożliwia wykorzystanie do przechowywania czy wysyłki różnych produktów i przedmiotów o formacie do około 435 mm długości, 263 mm szerokości i 155 mm wysokości. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza do magazynowania czy wysyłki odzieży, dokumentów, książek i wydawnictw, laptopów, segregatorów czy innych artykułów biurowych, obuwia, toreb i torebek itp. Właściwa 3-warstwowa tektura o fali B i wysoka jakość wykonania zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo i ochronę przez uderzeniami, wilgocią czy zgnieceniem w czasie transportu lub w magazynie czy domu.
Właściwości
- Format kartonu pozwala spakować bezpiecznie artykuły o wymiarach do 435x263x155 mm.
- Niewielkie wymiary pozwalają na jego wysyłkę do Paczkomatu (gabaryt B), One Box oraz Orlen Box (gabaryt M).
- Nadrukowany symbol kartonu oraz kod EAN ułatwią identyfikację i logistykę magazynową.
- Kartony dostarczane w postaci płaskiej - oszczędność miejsca przy składowaniu.
Dane techniczne
| Długość | 400 - 499 mm |
| Szerokość | 200 - 299 mm |
| Wysokość | 100 - 199 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0201 |
| Rodzaj fali | B |
| Pojemność | 17,5l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 100 |
| Ilość na palecie | 1050 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 435 |
| Szerokość | 263 |
| Wysokość | 155 |
| Masa 1 sztuki | 205g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
