Karton fasonowy 365x300x90 mm - WP M
7926 szt.
Wysyłka 24 godziny
towar niedostępny
Opis
Karton fasonowy 365x300x90 mm - WP M
Karton WP40 wykonany z brązowej tektury falistej możesz wykorzystać do wysyłania różnych drobnych przedmiotów. Pudełka składane to szybkie i nowoczesne opakowania. Pudełko WP M jest bardzo łatwe w montażu i gotowe do użycia bez dodatkowego wysiłku. Ten duży brązowy karton fasonowy WP M pozwoli estetycznie i wygodnie spakować odzież, dokumenty, galanterię czy prezenty. Wykonany z 3-warstwowej brązowej tektury falistej o fali E. Proste, szybkie składanie, estetyczny wygląd i spory wymiar wewnętrzny sprawiają, że jest to uniwersalny karton wysyłkowy dla mnóstwa lekkich przedmiotów, gift-boxów czy przesyłek paczkomatowych lub kurierskich.
Właściwości
- Prostota składania i zintegrowane zamknięcie. Wystarczy kilka ruchów, żeby mieć pudełko gotowe do użycia bez użycia taśmy.
- Rozmiar idealny do Paczkomatów (Gabaryt B), One Box (Gabaryt S) oraz Orlen Paczka (Gabaryt S).
- Zmieści przedmioty o wymiarach do 360x295x85mm - idealny na kosmetyki, elektronikę i akcesoria.
- Symbol kartonu oznaczony na dnie - ułatwia to pakowanie i przechowywanie kartonu.
- Doskonale pasuje do foliopaku 450x550+50mm dostępnego w naszej ofercie - dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki.
- Solidna i wygodna tektura w fali E. Bezpieczeństwo przesyłki, oszczędność miejsca przy przechowywaniu, wysoka estetyka, większe bezpieczeństwo niż przy kopertach bąbelkowych.
Dane techniczne
| Długość | 300 - 399 mm |
| Szerokość | 300 - 399 mm |
| Wysokość | >50 - 99 mm |
| Gabaryt paczkomatów InPost | Gabaryt B |
| Poczta Polska - Format L | Tak |
| Konstrukcja wg FEFCO | FEFCO 0426 |
| Rodzaj fali | E |
| Pojemność | 9,9l |
| Kolor | brązowy |
| Gramatura tektury | 350 g/m2 |
| Jednostka sprzedaży | 25 sztuk |
| Maksymalna ilość w paczce | 150 |
| Ilość na palecie | 2600 |
| Opakowanie | 25 |
| Minimalna liczba sztuk | 25 |
| Długość | 360 |
| Szerokość | 300 |
| Wysokość | 90 |
| Masa 1 sztuki | 176g |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! Palet nie nadajemy w weekend.
Etykiety termiczne premium 100x150 mm - rolka 500 szt
